آگهی
دانلود سریال آقازاده دانلود سریال موچین دانلود فیلم زن ها فرشته اند 2
خانه » سریال ها » دانلود برنامه همرفیق

دانلود برنامه همرفیق

برنامه همرفیق

دانلود برنامه همرفیق

دانلود برنامه همرفیق به مجری گری شهاب حسینی با کیفیت بالا عالی HD 1080p

دانلود رایگان برنامه جدید «همرفیق» با اجرای شهاب حسینی و ترافیک نیم بها

Free , full & direct download Hamrafigh by Shahab Hoseini

درباره همرفیق

شهاب حسینی در تازه‌ترین فعالیت‌هایش بعد از بازگشت به ایران، قصد دارد تا با ساخت یک برنامه در فضایی متفاوت به اجرا بازگردد. از آخرین باری که شهاب حسینی به عنوان مجری در یک برنامه حضور داشته است، بیش از ١٢ سال می‌گذرد. او در این سال‌ها با حضور در آثار سینمایی و سریال های به‌یاد ماندنی از این فضا به دور بود. این برنامه «همرفیق» نام دارد و تیم سازنده آن از چهره های حرفه‌ای سینما و تلویزیون تشکیل شده است. اطلاعات بیشتر در مورد تیم سازنده و بستر پخش این برنامه به زودی اعلام خواهد شد.

در حالی که شهاب حسینی قرار است با «همرفیق» بار دیگر به مجری‌گری بازگردد، شنیده می‌شود این روزها پیش‌تولید و طراحی این برنامه آغاز شده و سازندگان درصدد آغاز پخش آن از مهرماه هستند. «همرفیق» قرار است مهمانان از ستاره‌های سینما و حوزه‌های مختلف باشند و همراه با بهترین دوست شان در این برنامه روبروی شهاب حسینی بنشینند. ساختار برنامه ساختاری تازه است که مشابه آن در دیگر برنامه‌ها دیده نشده. سازندگان این برنامه قصد دارند از افرادی دعوت کنند که کمتر در برنامه‌های گفت و گومحور و حضور داشتند با توجه به حضور شهاب حسینی پیش‌بینی می‌شود چهره سرشناس زیادی مهمان هم‌رفیق باشند. همچنین نویسندگی این برنامه با سروش صحت می باشد.

زمان پخش همرفیق

آبان 99

 


لینک های دانلود برنامه همرفیق با 3 کیفیت

دانلود قسمت اول برنامه همرفیق

.

لینک ها پس از پخش آماده خواهند شد

جهت آگاهی از آپلود فایل ها به تلگرام ما بپیوندید

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام کول دانلود
 
اپ کول دانلود
دیدگاه ها
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمامی حقوق نزد کول دانلود محفوظ است و کپی برداری از محتوا با ذکر و درج لینک ما به عنوان منبع بلامانع است طراحی شده توسط تیم کول دانلود