آگهی
دانلود سریال آقازاده دانلود سریال موچین دانلود فیلم زن ها فرشته اند 2
خانه » هنر » سینماخبر » مجریان ویژه برنامه های تحویل سال چه کسانی هستند؟

مجریان ویژه برنامه های تحویل سال چه کسانی هستند؟

شبکه های سیما فعالیت های نوروزی خود را آغاز کرده اند و در راس آن ها برنامه تحویل سال و انتخاب تهیه کننده و مجری برای این برنامه ها است.

به گزارش مهر امسال یک جا به جایی مهم در گروه اجتماعی شبکه یک رخ داد و فضل ا… شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه سه، به شبکه یک آمد. با این تغییر همان حور که پیش بینی میشد، چهره های شبکه سه کم کم به شبکه یک خواهند رفت. به این ترتیب اصلی ترین طرح تحویل سال 94 در شبکه یک به صورت مشترک به سید علی ضیا و نوید محمودی اختصاص دارد و ضیا اجرا را نیز برعهده خواهد داشت. قرار است در این برنامه با مهم ترین چهره های تاثیرگذار سال 93 در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، هنری و… گفت وگو شود و چیز دیگری از جزییات آن نمی دانیم.

شبکه دو نیز که سال گذشته طرح مجتبا کشاورز را به عنوان تهیه کننده تحویل سال پذیرفت و ویژه برنامه اش را با حضور زوج فرزاد حسنی و آزاده نامداری روانه آنتن کرده، امسال دو طرح را برای این مناسبت در دست بررسی دارد. نخستین طرح متعلق به آزاده نامداری به عنوان تهیه کننده در گروه اجتماعی شبکه دو است که بنا شده اجرای آن به بیژن بیرنگ سپرده شود. این برنامه 10 ساعت پخش زنده خواهد داشت و در صورتی که این طرح تصویب شود، حضور یک بانوی تهیه کننده در برنامه تحویل سال، احتمالا به ایجاد فضای متفاوتی خواهد انجامید.

البته در شبکه دو طرح دیگری نیز از گروه تاریخ برای بررسی پیشنهاد شده است که تهیه کننده ای به نام محمدحسین رضوی پای کار است و در مقدمات انتخاب مجری و حال و هوای برنامه به سر می برد.

شبکه سه امسال نیز همچون سال گذشته، بی حرف پیش و بررسی پیشنهاد دیگر مشتاقان، احسان علیخانی را به عنوان تهیه کننده و مجری برنامه تحویل سال انتخاب کرده و او مدتی است پیش تولید برنامه اش را نیز آغاز کرده است.

امسال شبکه پنج، دوباره به روال سابق برنامه های تحویل سال برگشته و تهیه کنندگی ویژه برنامه اش را نیز محمد قنبری بر عهده خواهد داشت؛ فردی که برنامه های رضا رشیدپور همچون «شب شیشه ای» و «مثلث شیشه ای» را تهیه کرده و تحویل سال 92 را نیز با اجرای علی ضیا روی آنتن فرستاد. او هنوز مجری برای برنامه اش در نظر نگرفته ولی شهاب حسینیاز جمله گزینه های وی است که معلوم نیست می تواند این بازیگر را برای بازگشت به صحنه اجرا راضی کند یا خیر.


آپدیت – 5 اسپند – شهاب حسینی : هیچ گاه در برنامه‌ ای به عنوان مجری حضور نخواهد داشت.

در پی انتشار اخباری مبنی بر اجرای برنامه‌ ویژه‌ تحویل سال یکی از شبکه‌ های تلویزیونی توسط شهاب حسینی‌، این بازیگر سینما ضمن رد این مطلب به خبرنگار ایسنا گفت: نوروز 94 اولین عیدی است که پدرم در میان ما نیست، به همین دلیل اصلا عید ندارم. او که در سال‌های دور اجرای برنامه «اکسیژن» را برای نوجوانان بر عهده داشت،‌ افزود: در آینده هیچ گاه روی استیج یا در تلویزیون برنامه‌ای را اجرا نمی‌کنم.

این بازیگر که فیلم «دوران عاشقی» علیرضا رییسیان در سی و سومین جشنواره فیلم فجر را داشت، اما به دلیل درگذشت پدرش در نشست پرسش و پاسخ این فیلم و نیز مراسم اختتامیه شرکت نکرد، این روزها در حال بازی در سریال «شهرزاد» حسن فتحی است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده می‌شود.

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام کول دانلود
 
اپ کول دانلود
دیدگاه ها
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمامی حقوق نزد کول دانلود محفوظ است و کپی برداری از محتوا با ذکر و درج لینک ما به عنوان منبع بلامانع است طراحی شده توسط تیم کول دانلود